Deuce Gorgon

16. ledna 2012 v 20:00 | Ghoulka |  MONSTER STUDENTI

DEUCE GORGON

Syn medůzy
Věk: 16 let
ZABIJÁCKÝ STYL:
skejtácký boty,mikiny a nepostradatelný sluneční brýle.Rád si hraju se svým hadím čírem.
Děsný nedostatek:
Musím nosit sluneční brýle,abych neproměnil svý kámoše v kámen.Většinou to netrvá dlouho,ale stejně náhodou nesnáším,když náhodou někoho nechám zkamenět.
Oblíbená barva:
neonově zelená
Oblíbené jídlo:
řecká strašidelná míchanice : můj vlastní recept
Nejvíce mě vytočí:
otravný lidi
Oblíbená aktivita :
rakevbal a vaření
Nejoblíbenější předmět:
Kulinářský umění
Neoblíbený předmět:
Kulinářský umění.Předstírám,že ho nesnáším,ale ve skutečnosti je to nejlepší předmět na Monster High.
Domácí mazlíček:
Perseus je moje dvojocasá krysa,kterou jsem pojmenovat po starořeckým válečníku,se kterým se kdysi máma znala.Máma si nemyslím,že je to vtipný.
Nejlepší předmět:
Lagoona Blue,Ghoulia Yelps,Clawdeen Wolf,Draculaura,Holt hyde
Ghoulka:
Cleo De Nile
zdroj obrázků a textu: Monsters-high.blog.cz (http://monsters-high.blog.cz/1112/deuce-gorgon), google
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 roxyflorkadarcy roxyflorkadarcy | 3. prosince 2012 v 20:17 | Reagovat

přečti si tuto zprávu, která ti byla poslána pro štěstí. Originál je uložen u ženy z Anglie a obletěl devětkrát celý svět. Nyní bylo štěstí posláno Tobě. Získáš štěstí do několika dnů po obdržení této zprávy, ale musíš ji poslat dále. Nejde o žádný vtip, poštou Ti přijde štěstí!Pošli tento dopis. lidem, o kterých si myslíš, že štěstí potřebují a Ty jim ho přeješ. Štěstí se nedá koupit. Odeslání toh...oto dopisu neodkládej. Voják Falf po odeslání 20 kopií vyhrál 20 milionů dolarů.Paní Dosová poprosila sekretářku, aby jej 20x okopírovala a za několik dní vyhrála 20 tisíc dolarůJana Dolanová dostala tento dopis, 20x jej okopírovala, ale zapomněla jej poslat. Ztratila práci, ale jakmile kopie poslala, získala ješte lepší práci, než měla. Pavel Bura, který dopis vyhodil za několik dní zemřel, přerušil řetězec a nevěřil v jeho moc. Proto prosím odešli tento dopis ve 20 kopiích a uvidíš, co se stane po 4 dnech. Dnes okolo 00:00 se Tvojí největší lásce bude o Tobě zdát a uvědomí si, že Tě miluje. Pokud to nepošleš 10 lidem do 1 hodiny, čekají Tě problémy v lásce. Pokud to budeš ignorovat, bude Tě Tvá láska nenávidět a Ty budeš mít 4000 dní smůlu. Jestli to pošleš, po čtyřech dnech od někoho uslyšíš, že Tě opravdu miluje!!! Když přerušíš tenhle řetěz, budeš mít navždy smůlu, takže to pošli 20 lidem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama