Draculaura

15. ledna 2012 v 21:33 | Ghoulka |  MONSTER STUDENTI

DRACULAURA

Dcera Drákuly
Věk: 1599 (nemůžu se dočkat, až mi bude sladkých 1600).
Zabijácký styl:
Táta mi říká Draculaura™ a pro kámoše jsem Ula D™. Ráda si obzvláštním své černé oblečení veselou růžovou barvou a dokonce občas nosím deštník s volánky, se kterým se mohu občas projít i na slunci.
Děsný nedostatek:
Jelikož nevidím svůj odraz v zrcadle, když jdu ven, nevím, jestli mám v pořádku oblečení a líčení. Samozřejmě po 1599 letech už v tom mám nějakou praxi.
Oblíbená barva:
Růžová
Oblíbené jídlo:
Jsem vegetariánka, takže pro mě žádná nechutná krev, ale hlavně ovoce, zelenina a hodně doplňků železa.
Nejvíc mě vytočí:
Omezené množství vegetariánských jídel v straškantýně je dost smutné.
Oblíbená aktivita:
Nesmírně ráda se směju a povzbuzuju svoje kamarády.
Nejoblíbenější předmět:
Kreativní psaní. Dává mi příležitost psát roztomilé historky o mých kamarádech.
NEOBLÍBNeoblíbený předmět:
Zeměpis. Za 1599 let jsem byla všude...dvakrát.
Domácí mazlíček:
Count Fabulous™ je zároveň můj nejlepší přítel (Netopýří přítel). Je to velmi hrdý a spořádaný netopýr, ale prostě si nemůžu pomoct a musím mu oblékat roztomilé mrňavé oblečky.
Nejlepší přátelé:
Frankie Stein™, Clawdeen Wolf™
zdroj obrázků a textu: monsters-blog.blog.cz (http://monsters-high.blog.cz/1112/draculaura), google
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 lagoona blue lagoona blue | E-mail | 27. srpna 2012 v 14:53 | Reagovat

drakulaura? ja sa volam laura

2 roxyflorkadarcy roxyflorkadarcy | 3. prosince 2012 v 20:18 | Reagovat

přečti si tuto zprávu, která ti byla poslána pro štěstí. Originál je uložen u ženy z Anglie a obletěl devětkrát celý svět. Nyní bylo štěstí posláno Tobě. Získáš štěstí do několika dnů po obdržení této zprávy, ale musíš ji poslat dále. Nejde o žádný vtip, poštou Ti přijde štěstí!Pošli tento dopis. lidem, o kterých si myslíš, že štěstí potřebují a Ty jim ho přeješ. Štěstí se nedá koupit. Odeslání toh...oto dopisu neodkládej. Voják Falf po odeslání 20 kopií vyhrál 20 milionů dolarů.Paní Dosová poprosila sekretářku, aby jej 20x okopírovala a za několik dní vyhrála 20 tisíc dolarůJana Dolanová dostala tento dopis, 20x jej okopírovala, ale zapomněla jej poslat. Ztratila práci, ale jakmile kopie poslala, získala ješte lepší práci, než měla. Pavel Bura, který dopis vyhodil za několik dní zemřel, přerušil řetězec a nevěřil v jeho moc. Proto prosím odešli tento dopis ve 20 kopiích a uvidíš, co se stane po 4 dnech. Dnes okolo 00:00 se Tvojí největší lásce bude o Tobě zdát a uvědomí si, že Tě miluje. Pokud to nepošleš 10 lidem do 1 hodiny, čekají Tě problémy v lásce. Pokud to budeš ignorovat, bude Tě Tvá láska nenávidět a Ty budeš mít 4000 dní smůlu. Jestli to pošleš, po čtyřech dnech od někoho uslyšíš, že Tě opravdu miluje!!! Když přerušíš tenhle řetěz, budeš mít navždy smůlu, takže to pošli 20 lidem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama