Ghoulia Yelps

16. ledna 2012 v 20:15 | Ghoulka |  MONSTER STUDENTI

GHOULIA YELPS

Dcera: Zombieho
Věk : 16 (monstřích let )
Zabijácký styl : moje ,,šprtí" brýle s rohy.Jdou absolutně se vším.
Děsný nedostatek : Neumím fungovat bez pořádného rozvrhu a dost dobře nezvládám změny na poslední chívli.Moje zombie povaha také znamená,že chodím spíš pomalu,mám problém tvařit se a mluvím jen...jako zombie.
Nejoblibenější činnost : miluji čtení a ráda se učím nové věci .Knížky se mi hodí vždy do rozvrhu.
Nejvíc mě vytočí : změna v rozvrhu na poslední chvíli a monstra,která nemluví zombieštinou.Nic není tak otravné,jako přijít pozdě a muset vysvětlovat monstru,které vám nerozumí.
Oblíbené jídlo : mozečky...dělám si srandu.V podstatě inklinuji k spěšné připravené,masově produkované kuchyni.(překlad : miluji fastfood)
Domácí mazlíček: Sova jménem Sir Holte a Lot. Perfektní parťák, i když mi odmítá dělat kurýra.
Oblíbený předmět : bohužel,uzký překlad této otázky mi brání odpovědět. (překlad,nemohu si vybrat jeden)
Neoblíbený předmět : věřím,že na každé hodině se dá něco naučit.Dokonce i vybíjená naučí mosnstrum přikrčit.
Oblíbená barva : červená
Nejlepší přátelé : Cleo de Nile (BFF),Dracolaura,Frankie Stain ,Lagoona Blue,Clawdeen Wolf,Deuce gorgon,Holt Hyde
zdroj obrázků a textu: Monsters-high.blog.cz (+pupraveno,
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 roxyflorkadarcy roxyflorkadarcy | 3. prosince 2012 v 20:21 | Reagovat

přečti si tuto zprávu, která ti byla poslána pro štěstí. Originál je uložen u ženy z Anglie a obletěl devětkrát celý svět. Nyní bylo štěstí posláno Tobě. Získáš štěstí do několika dnů po obdržení této zprávy, ale musíš ji poslat dále. Nejde o žádný vtip, poštou Ti přijde štěstí!Pošli tento dopis. lidem, o kterých si myslíš, že štěstí potřebují a Ty jim ho přeješ. Štěstí se nedá koupit. Odeslání toh...oto dopisu neodkládej. Voják Falf po odeslání 20 kopií vyhrál 20 milionů dolarů.Paní Dosová poprosila sekretářku, aby jej 20x okopírovala a za několik dní vyhrála 20 tisíc dolarůJana Dolanová dostala tento dopis, 20x jej okopírovala, ale zapomněla jej poslat. Ztratila práci, ale jakmile kopie poslala, získala ješte lepší práci, než měla. Pavel Bura, který dopis vyhodil za několik dní zemřel, přerušil řetězec a nevěřil v jeho moc. Proto prosím odešli tento dopis ve 20 kopiích a uvidíš, co se stane po 4 dnech. Dnes okolo 00:00 se Tvojí největší lásce bude o Tobě zdát a uvědomí si, že Tě miluje. Pokud to nepošleš 10 lidem do 1 hodiny, čekají Tě problémy v lásce. Pokud to budeš ignorovat, bude Tě Tvá láska nenávidět a Ty budeš mít 4000 dní smůlu. Jestli to pošleš, po čtyřech dnech od někoho uslyšíš, že Tě opravdu miluje!!! Když přerušíš tenhle řetěz, budeš mít navždy smůlu, takže to pošli 20 lidem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama