Holt Hyde

19. února 2012 v 21:42 | Ghoulka |  MONSTER STUDENTI

HOLT HYDE

Syn: Mrs. a Mr.Hyde
Věk: 16...myslím
Zabijácký styl: Můj styl je hořlavý,kotě!Ne,vážně,z těla mi bez přehánění šlehají plameny.J sem jak svá soukromá hvězdná show. Také nevyjdu ani na krok bez sluchátek.
Děsný nedostatek: Pro nic za nic vybuchnu. Nejsem na to hrdý, ale každou chvíli vybuchnu, a pak se za to dlouho omlouvám. Také si těžko pamatuji některé věci.
Oblíbená barva: Oranžová
Oblíbené jídlo: Křidelka s pálivou omáčkou
Nejvíce mě vytočí: Když musím poslouchat nudnou hudbu!
Oblíbená činnost: Mixování nových monstrozních triků.
Nejoblíbenější předmět: Hudební teorie. Hej, to, že jsem dobrej, nebylo jen tak, že bych měl štěstí. Studuji a trénuji ovládání svého ohně, abych byl nejlepší.
Neoblíbený předmět: Cokoli bez rytmu.
Domácí mazlíček: Crossfage, chameleon. Je to nejlepší domácí mazel, protože si nikdy nedělá hlavu se změnami a úplně ho bere moje hudba.
Nejlepší kamarádi: Vyjdu se všemi monstry,kterým se líbí má hudba.
zdroj: google, Monsters-high.blog.cz (http://monsters-high.blog.cz/rubrika/studenti)+ upraveno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 roxyflorkadarcy roxyflorkadarcy | 3. prosince 2012 v 20:24 | Reagovat

přečti si tuto zprávu, která ti byla poslána pro štěstí. Originál je uložen u ženy z Anglie a obletěl devětkrát celý svět. Nyní bylo štěstí posláno Tobě. Získáš štěstí do několika dnů po obdržení této zprávy, ale musíš ji poslat dále. Nejde o žádný vtip, poštou Ti přijde štěstí!Pošli tento dopis. lidem, o kterých si myslíš, že štěstí potřebují a Ty jim ho přeješ. Štěstí se nedá koupit. Odeslání toh...oto dopisu neodkládej. Voják Falf po odeslání 20 kopií vyhrál 20 milionů dolarů.Paní Dosová poprosila sekretářku, aby jej 20x okopírovala a za několik dní vyhrála 20 tisíc dolarůJana Dolanová dostala tento dopis, 20x jej okopírovala, ale zapomněla jej poslat. Ztratila práci, ale jakmile kopie poslala, získala ješte lepší práci, než měla. Pavel Bura, který dopis vyhodil za několik dní zemřel, přerušil řetězec a nevěřil v jeho moc. Proto prosím odešli tento dopis ve 20 kopiích a uvidíš, co se stane po 4 dnech. Dnes okolo 00:00 se Tvojí největší lásce bude o Tobě zdát a uvědomí si, že Tě miluje. Pokud to nepošleš 10 lidem do 1 hodiny, čekají Tě problémy v lásce. Pokud to budeš ignorovat, bude Tě Tvá láska nenávidět a Ty budeš mít 4000 dní smůlu. Jestli to pošleš, po čtyřech dnech od někoho uslyšíš, že Tě opravdu miluje!!! Když přerušíš tenhle řetěz, budeš mít navždy smůlu, takže to pošli 20 lidem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama