Howleen Wolf

19. února 2012 v 20:51 | Ghoulka |  MONSTER STUDENTI

HOWLEEN WOLF

Dcera: vlkodlaka
Věk: 14
Zabíjáčký styl: Mám ráda výzvy, oblékám se punkově.Je to jako dát si na sebe hodně různých stylů, namixovat je a udělat něco totálně nového a strašidelně cool.Clawdeen říká že to vypadá jakoby jsem se oblékala ve tmě, ale já to mám takto ráda a je to moje záležitost.
Děsný nedostatek: Moje vlasy.Někdy si dělají co chtějí, a někdy co chci já a někdy napůl a já vypadám hrozně.
Oblíbené jídlo: Hotdog
Nejvíc mě vytočí: Když mě pokládají za malou, jsem mladší než sestra, ale už nejsem mimino!
Oblíbená činnost: Futball. Je to fakt sranda.
Domácí mazlíček: Cushion je můj malí ježek. Možná, že na venek je trochu pichlavá ale uvvnitř je sladká a na tom záleží.
Njelepší kamarádi: Clawdeen Wolf, Abbey Bominable a Toralei Stripe
Oblíbený předmět: Něco jako matematika, někdy historie, nebo hrizologie je také cool.
Neoblíbený předmět: někdy je můj oblíbený předmět, druhý den je můj nenáviděný předmět. Divné co?
zdroj: Monsters-high.blog.cz (http://monsters-high.blog.cz/rubrika/studenti)+ upraveno
P.S. Obrázek Howleena mazlíčka jsem bohužel nenašla
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 roxyflorkadarcy roxyflorkadarcy | 3. prosince 2012 v 20:24 | Reagovat

přečti si tuto zprávu, která ti byla poslána pro štěstí. Originál je uložen u ženy z Anglie a obletěl devětkrát celý svět. Nyní bylo štěstí posláno Tobě. Získáš štěstí do několika dnů po obdržení této zprávy, ale musíš ji poslat dále. Nejde o žádný vtip, poštou Ti přijde štěstí!Pošli tento dopis. lidem, o kterých si myslíš, že štěstí potřebují a Ty jim ho přeješ. Štěstí se nedá koupit. Odeslání toh...oto dopisu neodkládej. Voják Falf po odeslání 20 kopií vyhrál 20 milionů dolarů.Paní Dosová poprosila sekretářku, aby jej 20x okopírovala a za několik dní vyhrála 20 tisíc dolarůJana Dolanová dostala tento dopis, 20x jej okopírovala, ale zapomněla jej poslat. Ztratila práci, ale jakmile kopie poslala, získala ješte lepší práci, než měla. Pavel Bura, který dopis vyhodil za několik dní zemřel, přerušil řetězec a nevěřil v jeho moc. Proto prosím odešli tento dopis ve 20 kopiích a uvidíš, co se stane po 4 dnech. Dnes okolo 00:00 se Tvojí největší lásce bude o Tobě zdát a uvědomí si, že Tě miluje. Pokud to nepošleš 10 lidem do 1 hodiny, čekají Tě problémy v lásce. Pokud to budeš ignorovat, bude Tě Tvá láska nenávidět a Ty budeš mít 4000 dní smůlu. Jestli to pošleš, po čtyřech dnech od někoho uslyšíš, že Tě opravdu miluje!!! Když přerušíš tenhle řetěz, budeš mít navždy smůlu, takže to pošli 20 lidem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama